Ons team

Als team zijn we betrokken bij kinderen, ouders en collega’s. Leerkrachten voelen zich verantwoordelijk voor de schoolontwikkeling en de eigen deskundigheidsontwikkeling. We waarderen en benutten hierbij elkaars talenten, delen onze kennis en bundelen onze krachten om samen doelen te bereiken.

Bij ons op school werkt een gemotiveerd professioneel team. We leren van en met elkaar. 

Ons team bestaat uit leerkrachten, directeur, onderwijsassistent en vrijwilligers.

Daarnaast hebben we altijd veel stagiaires binnen onze school. 

 

Dara van der Meer

Leerkracht groep 1/2 en groep 7/8

d.vandermeer@pcbodantumadiel.nl

Esther van der Let

Leerkracht groep 1/2

e.vanderlet@pcbodantumadiel.nl

Joberta Bandstra

Leerkracht groep 3/4

j.bandstra@pcbodantumadiel.nl

Rosa Idsardi

Leerkracht groep 3/4 en groep 5/6 en locatieleider

r.idsardi@pcbodantumadiel.nl

Simkje Vonk

Leerkracht groep 5/6

s.vonk@pcbodantumadiel.nl

Jitske Jacobs

Leerkracht groep 7/8

j.jacobs@pcbodantumadiel.nl

Wiepie Wouda

Leerkracht groep 2/3 en taalimpuls

w.wouda@pcbodantumadiel.nl

Annagreet Hoekstra

Kwaliteitsondersteuner

a.hoekstra@pcbodantumadiel.nl

Gijs van den Brink

Directeur

g.vandenbrink@pcbodantumadiel.nl

Helena Mol

Onderwijsassistent

h.mol@pcbodantumadiel.nl

Ariënne Castelein

Leerkrachtondersteuner

a.castelein@pcbodantumadiel.nl

Helena Westerhof

Administratief medewerkster

adm.frissel@pcbodantumadiel.nl

Bertus Douma

Vrijwilliger

 

Griet de Vries

Vrijwilliger

 

Johnny Ludema

Conciërge

 

Marjan Jungen

Plusklas onderbouw

m.jungen@pcbodantumadiel.nl

Annagreet Hoekstra

Plusklas bovenbouw

a.hoekstra@pcbodantumadiel.nl

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.